Meeste Elustiilinädala tagasiside 2016

Avaldame siin ühe 2016. aasta Meeste Elustiilinädala tagasiside. Meie meeskonnale läks väga südamesse!

 

Tere!
Lihtsalt pidin teile kirjutama ja soovin tänada ülihariva ja huvitava seminari eest. Kui aus olla, oli see üks vähestest seminaridest, kus mul igav ei hakanud ja kuulasin “suu ammuli”. Nii lihtsate sõnadega, nii ilmekalt, kaasahaaravalt, adekvaatselt seletati lahti teemad, millest ma ei olnud midagi kuulnud või olin kuulnud väga ähmaselt.
Olen ennast ise ka mitte ammu käsile võtnud ja väga tõsiselt. Kui aus olla, olin 38. aastat elupõletaja ja ei hoolinud enda tervisest ega millesti muust. Ime, et mul tervisega üldse nii hästi veel on, kui nii saab öelda. Olin igapäevane õllelibistaja ja kange alkohol oli väga tihe külaline minu elus. Lisaks ei vaadanud ma kordagi, mida ma suust sisse ajasin. Kui tagasi mõelda oma elule, siis see on tõesti masendav. Õnneks tegin ma palju sporti ja see mind ka veepeal hoidis.
Miks minus siis mingil hetkel see “kiiks” käis? Eks inimene on ju nagu auto mootor ja mingil ajal annab see järgi. Eks juhtus nii minugagi. Teine põhjus on loomulikult see, et leidsin endale õige naise, kes hakkas rõhutama igapäevaselt neid teemasid, mis on ju tegelikult väga tähtsad. Tervislik toitumine ja vähem alkoholi. Küll sai igapäevaselt võideldud teemal, et õlle libistamine ei ole alkoholi tarbimine vaid karastusjook peale trenni. Tuleb vist tuttav ette paljudele meestele…Suur põhjus on ka see, et soovin näha, kuidas minu kallis poeg läheb ülikooli ja leiab armsa naise.
Mis on siis minu elus muutunud? Trenni teen loomulikult edasi nagu ennegi. Ei tarbi aga enam igapäevaselt õlut ja alkoholivabasid päevasid on tihti kuus päeva nädalas. Jälgin väga täpselt, mida ma söön ja selles on suureks abiks ka minu kallis naine. Ühesõnaga tegelen endaga intensiivselt. Muutunud on minu mõtlemine elust ja väärtused, mille nimel elada.
Veelkord tänud ülihariva ja huvitava seminari eest, mis andis mulle edaspidiseks eluks veel palju mõtteid ja positiivset energiat. Kui oleks olemas kodanikualgatuse Oscar, siis minu poolt saaksite teie selle, armas SA Leinatamme Fond.
Päikest, edu, tervist ja armastust teile kõigile.