Kuidas tervendada meest läbi naudingute?

Kuidas tervendada meest läbi naudingute?

Epp Kärsin, Amare Luna OÜ, Lingam massaaži koolitaja

Läbi lingam massaaži koolituste olen puutunud kokku tuhandete naistega ning jaganud teadmisi, kuidas ja mida saab teha naine enda poolt, et mees oleks tervem ja õnnelikum.

Meestel on tungiv soov end tööalaselt tõestada, et pakkuda oma naisele-lastele-perele parimast parimat elu. See on viinud aga selleni, et stress ja vähene liikumine mõjutab meest rohkem kui oskaksime arvata.

Lisaks ebaregulaarne või täielikult olematu suguelu, mis otseselt mõjutab nii mehe vaimset kui ka füüsilist enesetunnet. Ühiskond pole kunagi suurt rõhku pannud sellele, kui oluline on füüsiline lähedus, intiimsus ja hea suhe enda partneriga. Koolides puudub seksuaalkasvatus sellisel kujul, millest hiljem ka edaspidises elus kasu on. Kõik teevad, kuid sellega kaasnev hirm ja valed arusaamad on hoidnud teema aastaid vaka all. Kuid enam mitte. Mul on siiras rõõm, et minu koolitustel osalenud naised ja mehed on saanud oma elukvaliteeti muuta ja jagavad ning tunnevad naudinguid, millest varem polnud aimugi.

 

Lingam massaaž (mehe suguelundi massaaž) on kasulik:

Enneaegse seemnepurske ravimisel

Erektsioonihäire korral

Eesnäärmevähi ennetamiseks

Eesnäärmepõletiku raviks

Kvaliteetsem ja kestvam vahekord

Stressi ja depressiooni vähenemine

Nauding, intiimsus ja lähedus

Parem suhe kui kunagi varem

 

Me teame üsna vähe tegelikult sellest, kui palju ja kui võimas võib olla üks lihtne puudutus. Puudutada meest nii, et mehe enesetunne ja tervis paraneb, see kõik on naise kätes, nii otseses kui kaudses mõttes. Meie armastuse pikenduseks on meie käed, sest peopesas asub südame projektsioon ja kõige võimsamad tervendajad ongi peopesad.

Mehed on oma olemuselt pidevas pinges ja kiire elutempo, vähene liikumine ning ebatervislik elustiil jätab mehe tervisele väga tugeva pitseri.

Naised on need, kes täidavad mehe anuma heade positiivsete tunnete, puudutuste, silituste ja paitustega. Puudutusel on väga võimas tervendav mõju, kuid puudutusel ja puudutusel on suur vahe. Olles ise kohal ja teadlik, saame pakkuda mehele enneolematut kogemust, millesarnast mees varem eales kogenud pole.

Koolitus, mis on aina suuremaid ja mastaapsemaid väljundeid otsimas, kõnetab kõiki vanuses 17-73. Mis on see osa naise elust, mida ta saab muuta kooselus, et mees oleks terve ja õnnelik, mida pakkuda, millele tähelepanu pöörata, et vaimne ja füüsiline pool oleksid tasakaalus?

Lingam massaž on üks võimas teraapia vorm, kus naine saab meest aidata nii vaimselt kui ka füüsiliselt tasakaalustada ning lisaks tervendada.

Me teame, et meeste tervis Eestis ei ole kiita ja lisaks on palju muid tervist mõjutavaid faktoreid, mis seotud ülekaalu, vähese liikumise ja stressiga.

Kuna mehed on oma olemuselt pinges, siis ainult läbi naiste pakutava õrnuse ja läheduse on võimalik mehel kogeda midagi täiesti uut ja ainulaadset. Meeste väikevaagen on kehva verevarustusega ning läbi massaazi on võimalik verevarustust parandada ja tõsta hapnikutaset veres ning tänu sellele toimub rakkude tervenemine, uuenemine.

Väga oluline mehe tervenemisel on eesnäärme massaaž.

Olen koolitanud Eestis tuhandeid naisi, tagasiside nii meestelt kui naistelt on olnud positiivne. Armastav puudutus läbi naudingute on mehele võimas tervendaja ja just sellest räägin oma loengus Meeste Elustiilinädalal.